Brami

O nás Brami.cz

Vždy nás zajímal víc než jen obraz, který vidíme před očima. Vždy jsme chtěli znát hlubší vrstvy skryté ve vědomí a podvědomí, objevit hloubky naší duše a to, co v nich leží. Zajímali jsme se o seberozvoj, duševní a duševní věci, objevili jsme také energetické kameny a jejich síly.

Tyto kameny jsou opravdu úžasné a mění život. Minerály samozřejmě nejsou hůlka. Působí jako pozitivní energie, která iniciuje změny, přináší mír duši a tělu, myšlenkám, pomáhá najít odpovědi na otázky a posiluje různé oblasti našeho života. Některé kameny, například Hematit nebo Lávový kámen, pracují rychleji, jiné trochu pomaleji, ale jejich dopad je vždy cítit. O tom jsme se nejprve přesvědčili sami.

Začali jsme hledat a kupovat různé náramky z energetických kamenů. Bohužel jsme byli velmi často konfrontováni s padělky: falešnými napodobeninami plastových nebo skleněných kamenů, ale ne skutečnými minerály. Začali jsme tedy hledat a objevili skutečné kameny přímo z dolů. Všechny byly prozkoumány a certifikovány Muzeem drahokamů.

Nejprve jsme vyráběli náramky jen pro sebe, abychom mohli objevit nejkvalitnější strečové šňůry a lépe porozumět síle každého kamene v našem e-shopu. Proto můžeme potvrdit, že je cítit síla všech kamenů, a napínací šňůry jsou vysoce kvalitní a dlouho vydrží.
Brami.cz do sebe a zažijte sílu energetických kamenů!

///

O energetických vlastnostech kamenů se přesvědčte sami: pokud po měsíčním nošení náramku nepocítíte žádnou změnu, budete jej moci do 30 dnů VRÁTIT a vzít zpět všechny zaplacené peníze.
Kamenné náramky sami nosíme každý den. Proto můžeme zaručit, že strečová šňůra vydrží dlouho – na všechny náramky je záruka 6 měsíců!
///
Čím se tyto náramky liší od ostatních prodejců?
– Kameny pocházejí z největších dolů na světě, takže velmi dobrý poměr ceny a kvality;
– Používají se pouze SKUTEČNÉ a přírodní minerály (kameny). Všechny jsou prozkoumány v Muzeu drahokamů a prodány s kopiemi odborných znalostí;
– Náramky jsou navlečeny přesně podle jednotlivých rozměrů zápěstí;
– Používají se velké kameny o průměru 10 mm;
– Náramky můžete pohodlně a snadno objednávat a platit online.
K dispozici je 30denní bezpodmínečná záruka vrácení peněz.
Náramky mají záruku kvality 6 měsíců!
///
Na náramky používáme velké kameny o průměru asi 10 mm. Čím větší je minerál, tím silnější je jeho energie a výhody. Tímto způsobem negativní, nežádoucí vlastnosti mizí rychleji a pozitivní změny jsou přitahovány vyšší kvalitou.

Před odesláním každý náramek „očistíme“ směsí esenciálních olejů. Tímto způsobem se k vám dostane nejen lahodnou vůní, ale také energeticky čistým.

Vyzkoušejte si energetické vlastnosti kamenů!
Po obdržení měření vaší ruky začneme provádět objednávky.
Jsme povinni náramek vyrobit a odeslat do 2 pracovních dnů.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories